BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Euro 2012 na Przystanku Woodstock

Na tegorocznym Przystanku Woodstock, obok tradycyjnie muzyki, część tematów będzie poświęcona Mistrzostwom Europy w Piłce Nożnej - Euro 2012 - organizowanych przez Polskę i Ukrainę.

Podobnie jak w roku ubiegłym spółka PL.2012 zaprasza Woodstockowiczów na warsztaty w Akademii Sztuk Przepięknych

Można śmiało powiedzieć, że na tegorocznym Przystanku Woodstock obok tradycyjnie świetnej muzyki, ważne miejsce zajmie temat Mistrzostw Europy w piłce nożnej organizowanych w przyszłym roku przez Polskę i Ukrainę.

PL.2012 zaprasza na Przystanku Woodstock do Akademii Sztuk Przepięknych, gdzie we współpracy z Fundacją "Wolontariat dla sportu" oraz Miastami-Gospodarzami Euro 2012 zorganizowane zostaną warsztaty street-artowe. Malowanie graffiti witającego gości w różnych językach, tworzenie tzw. "sektorówki", która rozwieszona zostanie podczas Woodstockowych Mistrzostw w Piłce Nożnej, projektowanie wzorów koszulek inspirowanych sportem, wolontariatem i rock&rollem, warsztaty komentatorskie oraz gra terenowa o przygotowaniach Polski do Mistrzostw to najważniejsze punkty programu na stanowisku PL.2012.

Warsztaty podczas Euro 2012 na Przystanku Woodstock będą prowadzone przez animatorów oraz wolontariuszy, przedstawiciele PL.2012 odpowiedzą też na wszystkie pytania Woodstockowiczów dotyczące przygotowań Polski do Turnieju. Odbędą się również spotkania na temat Wolontariatu Miast Gospodarzy oraz wolontariatu sportowego. Nie zabraknie też okazji żeby po prostu pograć w piłkę.

Uczestnicy festiwalu będą mogli też na własne oczy zobaczyć Puchar Henri Delaunay'a - trofeum, które wzniesie zwycięska drużyna przyszłorocznych Mistrzostw będzie można oglądać 5 sierpnia.

Przystanek Woodstock w Kostrzynie nad Odrą rozpocznie się 4 sierpnia i potrwa 3 dni.

źródło i zdjęcie: PL.2012

logo footer