BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Pompa ciepła do ogrzewania i chłodzenia basenów

Pompy ciepła HEWALEX WBR są przeznaczone do ogrzewania i chłodzenia basenów. System grzewczy z tą pompą ciepła daje korzyści ekonomicznie a jednocześnie jest przyjazny dla użytkownika po względem komfortu użytkowania.

Pompa ciepła HEWALEX WBR to specjalnie zaprojektowania i zbudowana pompa z myślą o instalacji basenowej. Między innymi ograniczono zakres temperaturowy podgrzewanej wody (do 40°C) oraz wykonano skraplacz mogący bezpośrednio pracować na wodzie basenowej, co znacząco obniża koszty całej instalacji i pozwala na uzyskanie wysokiego COP.

W najnowszej ofercie zostały również wprowadzone basenowe pompy ciepła z obudową wykonaną z ABS-u charakteryzującą się dobrą odpornością na działanie warunków atmosferycznych i unikalnym wyglądem.

W pompach ciepła HEWALEX WBR dedykowanych do basenów zastosowano skraplacz wykonany z tytanu, pozwalający na długoletnią pracę pompy ciepła z wysoką sprawnością wymiany ciepła.

Pompa ciepła HEWALEX WBR pozwala na podgrzewanie wody niezależnie od nasłonecznienia i stanowi bardzo dobrą alternatywę w przypadku braku miejsca do zabudowania baterii kolektorów słonecznych o odpowiedniej powierzchni. Pompa ciepła jako urządzenie całkowicie zautomatyzowane daje duży komfort użytkowania, pozwalając na zdecydowane wydłużenie sezonu kąpielowego.

źródło i zdjęcie: HEWALEX

logo footer