BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Nowy Orlik w Wilanowie otwarty

Nowy Orlik został otwarty w poniedziałek w warszawskim Wilanowie. To już drugi obiekt tego typu w Wilanowie, a dziewiąty w stolicy.

Na otwarciu nowego Orlika w Wilanowie byli m.in. prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz i burmistrz Wilanowa Ludwik Rakowski. Nowy orlik jest już drugim tego typu obiektem w Wilanowie. Składa się z boiska do piłki nożnej i boiska do koszykówki. Ma też zaplecze: szatnie, natryski i pomieszczenia dla obsługi. Nowy Orlik w Wilanowie jest ogrodzony i oświetlony.

Nowość to znajdujący się obok ogródek jordanowski i siłownia na świeżym powietrzu z kilkoma przyrządami gimnastycznymi. Dostępna jest tu także bezpłatna sieć radiowego internetu. Koszt obiektu - 1,9 mln zł.

Oprócz nowego Orlika w Wilanowie - czyli wielofunkcyjnego obiektu sportowego z boiskiem do piłki nożnej oraz innych sportów, zapleczem i opieką opiekuna - w ramach rządowego projektu "Moje Boisko-Orlik 2012" podobne obiekty powstały w dzielnicach: Targówek, Ursynów, Mokotów, obie Pragi, Bielany i Ursus.

źródło: www.warszawa.gazeta.pl
zdjęcie: Bartosz Bobkowski / Agencja Gazeta

logo footer