BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Nowa dmuchawa plecakowa 580BTS marki Husqvarna

Nowa dmuchawa plecakowa 580BTS marki Husqvarna to narzędzie do usuwania liści mające nowoczesnej i ergonomiczne rozwiązania, dzięki czemu użytkowanie jej jest wygodniejsze oraz przyjazne środowisku.

580BTS to dmuchawa, której siła została zamknięta w postaci plecaka, przez co jest komfortowa dla pracowników firm kształtujących tereny zieleni, komunalnych czy administrujących parki. Potrzebują oni wydajnych i profesjonalnych rozwiązań. Żadna inna dmuchawa nie uprzątnie liści, słomy, a nawet żwiru czy gałęzi z siłą 24 m3 na minutę.

Profesjonalni użytkownicy potrzebują wydajnych i mocnych maszyn w swojej pracy. Odpowiedzią firmy Husqvarna, w tej grupie maszyn, jest dmuchawa plecakowa 580BTS. Oczyszczanie dużych trawników oraz dróg spacerowych nie stanowi trudności dla dmuchawy 580BTS. Posiada ona moc wystarczającą, aby utrzymać w czystości aleje spacerowe, tereny rekreacyjne czy sportowe!, powiedział Paweł Przywózki, Menedżer Sprzedaży Maszyn do Profesjonalnej Pielęgnacji Terenów Zieleni w firmie Husqvarna.

Nowa dmuchawa 580BTS marki Husqvarna została wyposażona w silnik X-Torq®, który redukuje konsumpcję paliwa do 20%, zaś emisja spalin jest ograniczona do 75 %, w porównaniu do maszyn nie mają technologii X-Torq®.

Projektanci w firmie Husqvarna wyposażyli nową dmuchawę w zmodernizowaną uprząż, która zdecydowanie zmniejsza odczuwalne obciążenie poprzez wygodny pas biodrowy. 580BTS posiada korzystny stosunek mocy do wagi, pozwalając na pracę przez dłuższy czas.

Dmuchawa 580BTS marki Husqvarna
ma większą moc silnika niż inne maszyny w swojej klasie, najwyższy przepływ powietrza dostępny na rynku oraz największą prędkość wydmuchu powietrza. Jest ona porównywana do siły huraganu Katrina - ponad 300 km/h.

Przepływ powietrza liczy się kiedy chodzi o przesunięcie obiektów ciężkich i o dużych gabarytach. Z kolei wysoka prędkość powietrza sprawdza się w sytuacji, gdy trzeba usunąć materiał z zatkanych przestrzeni. Co więcej, dmuchawa 580BTS została wyposażona w dwustopniowy filtr powietrza oraz system Air Injection™. Pierwszy pozwala na pracę w warunkach dużego zapylenia, drugi zaś oczyszcza powietrze, wykorzystując siłę odśrodkową. Dzięki temu żywotność silnika jest większa., dodał Paweł Przywózki.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Husqvarna.

źródło i zdjęcie: Husqvarna

logo footer