BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Jakie ogrodzenia stosować na Orlikach i obiektach sportowych?

Jakie materiały stosować na Orlikach i obiektach sportowych dla dzieci i młodzieży tak, aby przetrwały dłużej niż rok?

Tłumienie uderzeń i hałasu, odpowiednia wysokość, odporność na warunki atmosferyczne - to parametry, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze ogrodzenia obiektów sportowych.

Należy pamiętać, że na boiskach dla młodzieży ogrodzenie jest narażone na nieustanny kontakt z piłką, który w dużym natężeniu może doprowadzić do uszkodzenia materiału.

Aby zapobiec temu zjawisku, w piłkochwytach Legi Ballfang stosowane są tłumiki akustyczne, które wchłaniają energię kinetyczną, wytwarzającą się podczas lotu piłki. Dzięki temu uderzenie jest amortyzowane. Tłumik wchłania także uciążliwy hałas. Zwłaszcza na boiskach szkolnych jest to ważne, ponieważ dźwięk nie dociera do pobliskich sal lekcyjnych.

Innym ważnym parametrem ogrodzenia jest jego wysokość: wysokie ogrodzenie jest wygodniejsze gdyż piłka nie wylatuje poza teren boiska, a w przypadku Legi Ballfang, istnieje możliwość wyboru ogrodzenia nawet o wysokości 13 metrów.

Jakie ogrodzenia stosować na Orlikach i obiektach sportowych aby posłużyło trochę dłużej niż jeden rok szkolny? Ogrodzenie musi być odporne na warunki atmosferyczne. W zakładach produkcyjnych Legi używa się technik malowania proszkowego i cynkowania ogniowego, dzięki czemu system ogrodzeń pozostanie niewrażliwy na śnieg czy deszcz. Ogrodzenia Legi Ballfang nie trzeba będzie także konserwować i odmalowywać po każdej zimie.

źródło i zdjęcie: www.juicymarketing.pl

logo footer