BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Wizyta delegacji ukraińskiej w Warszawie

W dniach 11-16 września gościć będzie w Polsce delegacja z czterech ukraińskich Miast Gospodarzy. Wizyta odbywa się na zaproszenie Gospodarzy Turnieju w Polsce, tj. Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Poznania a także spółki PL.2012.

Głównym celem wizyty delegacji ukraińskiej m.in. w Warszawie jest wymiana doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie przygotowań do UEFA EURO 2012™. 11 i 12 września przedstawiciele ukraińskich instytucji spędzają w stolicy, gdzie zapoznają się m.in. z funkcjonowaniem przyszłej Strefy Kibica zlokalizowanej na pl. Defilad oraz zwiedzą warszawskie Centrum Bezpieczeństwa, gdzie zapoznają się z aktualnym stanem przygotowań Warszawy do UEFA EURO 2012™ w zakresie bezpieczeństwa.

Goście będą mieli możliwość wymienić doświadczenia z przedstawicielami Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, Komendy Stolecznej Policji i Komendy Miejskiej PSP. Na zakończenie warszawskiej wizyty goście obejrzą Stadion Narodowy.

Program wizyty delegacji ukraińskiej w pozostałych miastach obejmie zwiedzanie najważniejszych inwestycji realizowanych na UEFA EURO 2012™ w tym stadiony, lotniska, dworce kolejowe, a także miejsca, w których zostaną zorganizowane Strefy Kibica.

Podczas wizyty delegacji ukraińskiej w Polsce stronę ukraińską reprezentują: Arsen Popel - pierwszy zastępca Naczelnika Zarządu Głównego ds. przygotowania i przeprowadzenia na Ukrainie części finałowej Mistrzostw Europy w piłce nożnej Kijowskiej Miejskiej Administracji Państwowej, Ołeksij Ponikarowskij - zastępca Dyrektora Departamentu Współpracy Międzynarodowej, Charkowskiej Rady Miejskiej, Iryna Morozenko, zastępca Naczelnika Zarządu ds. przygotowania i przeprowadzenia na Ukrainie części finałowej Mistrzostw Europy w piłce nożnej, Donieckiej Rady Miejskiej, Pawło Krupskij - p.o. przewodniczącego Sychiwskiej Administracji Dzielnicowej Miasta Lwowa, czyli dzielnicy, w której budowany jest lwowski stadion, Taras Krykun - Naczelnik Wydziału Koordynacji współpracy z UEFA, współpracy międzynarodowej i polityki informacyjnej Narodowej Agencji ds. przygotowania i przeprowadzenia na Ukrainie części finałowej Mistrzostw Europy w piłce nożnej oraz Paweł Gębski - radca Ambasady RP w Kijowie.

źródło i zdjęcie: www.um.warszawa.pl

logo footer