BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Ruszyła budowa boiska wielofunkcyjnego w Górze

W Górze (gmina Jaraczewo) ruszyła budowa wielofunkcyjnego boiska - głównej nagrody w konkursie "Kolorowe Boiska, czyli Szkolna Pierwsza Liga".

Firma Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. ufundowała budowę wielofunkcyjnego boiska w Górze (gmina Jaraczewo) - jest to główna nagroda w konkursie "Kolorowe boiska, czyli szkolna Pierwsza Liga". Boisko powstaje przy Szkole Podstawowej.

Odkąd zaczęły się prace przy budowie boiska, zaciekawienie jest ogromne, nie tylko ze strony dzieci ale również rodziców. Co wieczór przy ogrodzeniu obiektu zbierają się tłumy obserwatorów. Wszyscy czekają z niecierpliwością na finał
, mówi dyr. Szkoły Podstawowej w Górze, Elżbieta Kacprzak

Pani dyrektor chwali sobie również współpracę z firmą Tamex Obiekty Sportowe S.A., partnerem programu i generalnym wykonawcą projektu. Od momentu kiedy na plac budowy wjechał sprzęt, tempo robót mnie zadziwia, widzę postępy prac z okna mojego gabinetu.

Oficjalne otwarcie budowanego właśnie boiska w Górze zaplanowano na koniec września. Do tego czasu, na oczach mieszkańców powstanie boisko o wymiarach 22x44m, pokryte nowoczesną, syntetyczną nawierzchnią, gdzie młodzi sportowcy będą mogli w komfortowych warunkach rozgrywać mecze piłki nożnej, ręcznej, siatkówki oraz koszykówki - wytyczone zostaną specjalne linie, a ogrodzony obiekt zajmie powierzchnię 968 metrów kwadratowych.

Największą radość sprawia nam entuzjazm uczniów, mówi Anna Szymaszek, specjalista ds. PR z Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka. Już po raz piąty oddajemy boisko i bardzo się cieszę, że prace przebiegają tak sprawnie. Z przyjemnością odwiedzimy Górę, by osobiście przekazać nagrodę zwycięzcom "Kolorowych Boisk…".

Robert Burzycki, z firmy Tamex Obiekty Sportowe S.A. podkreśla, jak ważny jest udział w takim projekcie. Chociaż mamy duże doświadczenie w tego typu przedsięwzięciach, to nic nie może równać się z budowaniem boiska dla dzieciaków. Niesie to ze sobą mnóstwo pozytywnych emocji i dodatkowo mobilizuje wszystkich do działania.

źródło i zdjęcie: www.sniezka.pl

logo footer