BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Targi FSB coraz bliżej!

Już 26 października odbędą się Targi FSB 2011 - jedno z najważniejszych wydarzeń w branży sportowej. W Kolonii spotkają się producenci wyposażenia i dostawcy infrastruktury sportowej, przedstawiciele ponad 600 firm z przeszło 40 krajów.

Targi potrwają trzy dni wypełnione dodatkowymi wydarzeniami i atrakcjami branżowymi. Wśród wydarzeń towarzyszących na Targach FSB będzie między innymi 22 kongres IAKS (Międzynarodowego Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Infrastruktury Sportu i Rekreacji), którego głównym tematem będą najnowsze technologie, trendy i perspektywy rozwoju infrastruktury rekreacyjnej i sportowej.

Targi FSB to również szereg forów i seminariów związanych z obiektami wellness, pływalniami i boiskami. Nie braknie elementów rozrywki - targi zakończą się bankietem, a wydarzeniom towarzyszyć będzie wystawa zdjęć najbardziej niezwykłych parków wodnych.

Na targach nie zabraknie przedstawicieli Polski. Swoje stanowiska mają w Kolonii między innymi Forum Seating, Interplastic, Polsport, Unirubber. Do Kolonii jedziemy już za miesiąc, więc przygotowania są w tej chwili bardzo intensywne. Jednak targi FSB to dla branży naprawdę wielkie wydarzenie, a wiedza i kontakty, które stamtąd przywieziemy, wynagrodzą starania wystawców, mówi Monika Kwarciana, manager marki Forum Seating.

Szczegółowy plan Targów FSB do ściągnięcia w pliku PDF

źródło i zdjęcie: NOWY STYL GROUP

logo footer