BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

W Sile koło Olsztyna powstanie nowy hotel

W Sile koło Olsztyna powstanie kolejny pięciogwiazdkowy hotel, dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-2013.

Hotel powstający w Sile będzie się nazywał "Marina Golf Club" i będzie to pierwszy taki obiekt o standardzie pięciu gwiazdek na Warmii. Został zaplanowany jako wielofunkcyjny zespół budynków: obiekt usług rehabilitacyjno-fizjoterapeutycznych, obiekt hotelowy, budynek restauracyjny z częścią konferencyjną i tereny sportowo-rekreacyjne z przystanią wodną.

Inwestor dla nowego hotelu powstającego w Sile koło Olsztyna wybrał takie koncepcje architektoniczne, aby jak najbardziej wtopić obiekt w otaczającą przyrodę z wykorzystaniem unikatowego położenia na półwyspie Jeziora Wulpińskiego.

Nad jeziorem powstanie przystań wodna z wypożyczalnią sprzętu wodnego. W pobliżu powstaną także boiska sportowe i korty tenisowe. Zastosowane rozwiązania w zakresie gospodarki grzewczej i wodno-kanalizacyjnej wraz z instalacjami pomp ciepła i solarów spełniają najsroższe wymogi ochrony środowiska.

Instytut fizykoterapii w hotelu będzie wyposażony w gabinety SPA z bogatą ofertą różnorodnych zabiegów kosmetycznych i leczniczych.

Wartość nowego hotelu powstającego w Sile koło Olsztyna to ponad 43 mln zł, dofinansowanie z funduszy unijnych wynosi ponad 12 mln zł.

źródło: www.wrota.marmia.mazury.pl
zdjęcie: www.slonecznapolska.pl

logo footer