BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Fitness Klub Sporting w Lesznie otwarty!

W Lesznie został 30 września br. oficjalnie otwarty Fitness Klub Sporting - obecnie najnowocześniejszy klub fitness w Polsce.

Fitness Klub Sporting w Lesznie to również pierwszy w pełni profesjonalny klub fitness w mieście. Obiekt mieści się w Galerii Handlowej Leszno, zajmuje powierzchnię 1000 m2 i mieści się w nim: kompleksowo wyposażona sala siłowa ze strefami - cardio, wolne ciężary i trening obwodowy, trzy sale fitness przeznaczone do zajęć grupowych, najnowszy sprzęt treningowy dostępny na rynku oraz strefa odnowy biologicznej.

Fitness Klub Sporting ma największy pakiet zajęć grupowych wśród wszystkich klubów w Wielkopolsce. Wizualizacja i monitoring online treningu cardio (Virtual Trainer), jaki zastosowano w klubie, to jedno z najnowszy osiągnięć Life Fitness - światowego lidera w projektowaniu i produkcji urządzeń fitness.

Fitness Klub Sporting przygotowany jest na przyjęcie i kompleksową obsługę kilkuset osób każdego dnia. Inwestycja pochłonęła ponad 2,5 mln zł. Bez wątpienia Fitness Klub Sporting będzie najlepszą wizytówką miasta. Oferta klubu w pełni odpowiada na różnorodne zapotrzebowania mieszkańców i jest dostosowana do różnego zasobu portfela jego klientów, mówi Andrzej Gołdyn, Inwestor Fitness Klubu Sporting.

Głównym Partnerem Biznesowym inwestycji jest firma Twój Fitness S.A. świadcząca na rzecz klubu kompleksowy konsulting. Od pierwszych szkiców, wizualizacji, przez kompleksowe doradztwo oraz profesjonalne wsparcie konsultantów, na pakietach szkoleń dla trenerów i instruktorów fitness skończywszy. Klub ma w sobie olbrzymi potencjał. Od samego początku został starannie zaplanowany i przygotowany zgodnie ze światowymi trendami fitness w zakresie projektowania i zarządzania inwestycją. Nasi specjaliści dołożyli wszelkich starań, aby Fitness Klub Sporting był numerem 1 w Polsce, tłumaczy Artur Ligęska, Prezes Zarządu Twój Fitness S.A.

Oferta klubu uwzględnia różnorodne formy treningowe oraz zajęcia grupowe fitness, takie jak: programy zajęć "ATB", "Fat Burning", zajęcia jogi, pilates oraz zajęcia "Pump".

Specjaliści i trenerzy klubu przygotowali także programy zajęć specjalnych jak na przykład "Zdrowy kręgosłup" - zajęcia profilaktyczne i terapeutyczne pomocne w niwelowaniu bóli kręgosłupa. Program zajęć "Aktywna Mama" - czyli, starannie dobrane zestawy lekkich ćwiczeń dla kobiet spodziewających się dziecka. Klub ma także w swojej ofercie pakiet "Aktywny senior" - czyli, zajęcia ogólnorozwojowe dla osób starszych.

Fitness Klub Sporting to również część wellness. Do dyspozycji klubowiczów oddano saunę fińską (męską i damską), gabinet masażu oraz salon Beauty Express.

źródło i zdjęcie: www.fit.pl

logo footer