BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Termy Maltańskie w Poznaniu już otwarte!

16 października 2011 roku nastąpiło oficjalne otwarcie nowo wybudowanego kompleksu Termy Maltańskie w Poznaniu. Koszt inwestycji to 280 mln zł, z czego część sportowa otrzymała dofinansowanie w wysokości 50 mln zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W Termach Maltańskich w Poznaniu do dyspozycji użytkowników są baseny sportowe, aquapark, Świat Saun i zespół odnowy biologicznej, salon fitness oraz kręgielnia.

Część sportowa Term Maltańskich składa się z dwóch basenów: 50-metrowego basenu olimpijskiego oraz przeznaczonego do skoków i pływania synchronicznego o wymiarach 25x30 m.

Prezes spółki Termy Maltańskie Magdalena Wesołowska wierzy, że wkrótce kompleks stanie się wizytówką miasta. Mamy fantastyczny aquapark, piękne wygodne sauny, nowoczesne baseny sportowe. Zadbaliśmy, by nie brakowało atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i dla dorosłych.

W Termach Maltańskich znajdują się baseny solankowe, baseny z podwójną falą, ze zjeżdżalniami, brodziki dla dzieci, basen ze statkiem pirackim i baseny rekreacyjne. Ponadto w obiekcie znajduje się 750 m różnych typów zjeżdżalni: zjeżdżalnia rurowa, wielotorowa, rodzinna, turbo, z wypływem na zewnątrz, do zjazdu na pontonie.

Dla pragnących spokoju, relaksu i odnowy biologicznej przygotowano Świat Saun, czyli liczne sauny i łaźnie utrzymane w klimacie zaginionego miasta Angkor. Do dyspozycji klientów są m. in. aromatyczna sauna parowa, laconium kwiatowe, grota śnieżna, jacuzzi, tepidarium, sanatorium z koloroterapią, tężnia solna, sauna kamienna, zespół saun fińskiej i parowej czy basen do schładzania.

Termy Maltańskie w Poznaniu pierwszych gości przyjmują już od poniedziałku 17 października br. i będą czynne przez cały rok.

źródło: PAP
zdjęcie: www.termymaltanskie.com.pl

logo footer