BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Konkurs plastyczny "UEFA EURO 2012TM oczami najmłodszych kibiców"

Z okazji zbliżających się piłkarskich mistrzostw Europy Euro 2012 Gazeta Wyborcza organizuje konkurs plastycznym skierowany do gdańskich przedszkolaków i uczniów klas I-III.

Konkurs plastyczny "UEFA EURO 2012TM oczami najmłodszych kibiców" odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci przedszkolne i uczniowie młodszych klas szkoły podstawowej.

Pracami konkursowymi mogą być rysunki, wyklejanki, kolaże i inne prace plastyczne dotyczące Euro 2012. Prace plastyczne na temat mistrzostw Euro 2012 został potraktowany bardzo szeroko: oprócz motywów piłkarskich można też przygotować plakat zapraszający na mecz albo przedstawić swoje wyobrażenie miasta gotowego na sportowe święto.

Wszystkie nadesłane prace w ramach konkursu plastycznego "UEFA EURO 2012TM oczami najmłodszych kibiców" oceni jury w składzie: Iwona Zając (znana artystka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku), Dorota Karaś (dziennikarka działu kultury "Gazety Wyborczej Trójmiasto" i współautorka bloga poświęconego literaturze dla dzieci i młodzieży) i Grzegorz Kubicki (szef działu sport w "Gazecie Wyborczej Trójmiasto").

Zadaniem kapituły będzie wyłonienie po jednej najlepszej pracy w każdej grupie wiekowej. Nagrodzone prace wezmą udział w zorganizowanej na potrzeby konkursu dwutygodniowej kampanii reklamowej w Gdańsku i trzech pozostałych miastach-gospodarzach w Polsce. Będzie je można podziwiać na ulicach, wydrukowane zostaną także w "Gazecie" i opublikowane na stronie internetowej. Dla zwycięzców i autorów 10 prac wyróżnionych przygotowano upominki.

Prace powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem, oraz wiekiem dziecka i nazwą przedszkola lub szkoły. Termin nadsyłania prac upływa 30 listopada br. Werdykt jury ogłoszony zostanie 10 grudnia br. Szczegółowe informacje na temat nadsyłania prac konkursowych oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.trojmiasto.gazeta.pl i w siedzibie Gazety Wyborczej w Gdańsku.

Organizatorami  konkursu plastycznego "UEFA EURO 2012TM oczami najmłodszych kibiców" są "Gazeta Wyborcza" i miasto Gdańsk, a patronem medialnym Radio Gdańsk.

źródło i zdjęcie: www.trojmiasto.gazeta.pl

logo footer