BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Budowa stadionu lekkoatletycznego w Radomiu

Trwa budowa stadionu lekkoatletycznego w Radomiu. Prezydent Andrzej Kosztowniak podkreślił, że ta inwestycja jest dla Radomia bardzo istotna i dawno oczekiwana.

Na stadionie lekkoatletycznym w Radomiu już widać trybuny. W tej chwili trwają prace przy budowie zadaszenia trybuny A i prace w pomieszczeniach, które znajdują się pod trybuną. Pod trybuną A znajdować się będą m.in. szatnie dla sportowców, pokoje dla sędziów, odnowa biologiczna, pokoje antydopingowe, socjalne a w tzw. "okrąglaku" restauracja z widokiem na stadion.

Wejście na stadion lekkoatletyczny w Radomiu znajdować się będzie od strony ul. Narutowicza. Także od tej strony widać postępy - ekipy budowlane prowadzą prace przy budowie parkingu podziemnego.

To nie jedyne prace prowadzone na stadionie. W budowie jest także trybuna B, pod którą znajdować się będzie bieżnia i małe boisko treningowe dla lekkoatletów.

Na budowanym stadionie lekkoatletycznym w Radomiu widać już także jak będzie wyglądała arena lekkoatletyczno-piłkarska. Boisko już się zazieleniło, a jeżeli będzie to możliwe, to w najbliższych dniach wylany zostanie asfalt na bieżni lekkoatletycznej.

Ten obiekt nie powstałby, gdyby nie determinacja i konsekwentne dążenie do celu naszych lekkoatletów, powiedział prezydent Radomia Andrzej Kosztowniak.

Stadion pomieści ponad 4 tysiące miłośników sportu. Prace powinny zakończyć się w pierwszej połowie przyszłego roku.

źródło i zdjęcie: www.radom.pl

logo footer