BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Firma Bredenoord dostarczy agregaty prądotwórcze na Euro 2012

Holenderska firma Bredenoord dostarczy agregaty prądotwórcze na stadiony w Polsce i Ukrainie podczas turnieju UEFA Euro 2012.

Firma Bredenoord, dostarczająca agregaty prądotwórcze na Euro 2012, była już partnerem dużych imprez sportowych, takich jak: Giro d’Italia, Mistrzostw Świata w Kolarstwie Torowym 2011 oraz igrzysk olimpijskich w Atenach i Turynie. Jednak po raz pierwszy Bredenoord będzie zaopatrywać w energię elektryczną turniej piłkarski.

Bredenoord często nawiązuje współprace partnerskie. Wraz z czterema strategicznymi holenderskimi partnerami chce wykorzystać swój udział w turnieju Euro 2012 do dalszego rozwoju na rynku europejskim. Poza firmą Bredenoord, która jest głównym wykonawcą, w skład konsorcjum wchodzą: MTD, gospodarka wodna, The Powershop, urządzenia, Polygon, tymczasowa kontrola wilgotności oraz Ryano Logistics, logistyka.

Jaap Fluit, prezes Grupy Bredenoord, firmy, która dostarczy agregaty prądotwórcze na Euro 2012, z zadowoleniem ogłosił nawiązanie współpracy z UEFA. Jesteśmy dumni z zaufania, jakim obdarzyła nas ta organizacja. Firma Bredenoord i jej partnerzy oferują bezpieczeństwo w zakresie dostaw energii, wody i kontroli wilgotności, gdziekolwiek i kiedykolwiek klient zechce. To, co nas wyróżnia to nasze doświadczenie i wiedza techniczna, wiarygodność i zorientowanie na potrzeby klienta oraz innowacyjne podejście. Współpraca z UEFA to wspaniała okazja do pokazania Europie tego, co już od wielu lat robimy najlepiej. Euro 2012 z pewnością przyczyni się do rozwoju nowych możliwości w Europie.

Turniej stanowi logistyczne wyzwanie, ponieważ osiem miast, które są gospodarzami Euro 2012, m.in. Warszawa, Kijów i Poznań, znajdują się w znacznej odległości od siebie. Firma Bredenoord razem z jej czterema partnerami już rozpoczęła przygotowania do Euro 2012. Konsorcjum dostarczające agregaty prądotwórcze na Euro 2012 po raz pierwszy zaprezentuje swoje możliwości 2 grudnia 2011 roku w Kijowie podczas losowania grup turnieju finałowego.

źródło: www.elektroinzynieria.pl
zdjęcie: www.qsnews.pl

logo footer