BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

V edycja konkursu "Orły Polskiego Budownictwa"

29 października br. kapituła V edycji konkursu "Orły Polskiego Budownictwa" przedstawiła laureatów. Nagrody były przyznawane między innymi w kategorii "Budownictwo komercyjne, sportowe i użyteczności sportowej".

V edycja konkursu "Orły Polskiego Budownictwa" z udziałem przeszło 600 gości, prowadzona przez Krzysztofa Ibisza oraz Tomasza Kammela, zgromadziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów oraz świata polityki i kręgów biznesu.

Konkursy "Orły Polskiego Budownictwa" mają charakter cykliczny i jak co roku adresowane są do wszystkich firm i przedsiębiorców z sektora budownictwa, do samorządów, zakładów opieki medycznej i firm działających na rynku medycznym oraz innych firm i przedsiębiorstw z Mazowsza, niezależnie od charakteru własności zakładu pracy, jego wielkości czy liczby zatrudnionych pracowników.

Laureacji w kategorii "BUDOWNICTWO KOMERCYJNE, SPORTOWE I UŻYTECZNOŚCI SPORTOWEJ"

  • I Nagroda Alles Cool Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja Jacek Stempin
  • II Nagroda "ANBUD" Firma Remontowo-Budowlana Andrzej Łykowski
  • III Nagroda Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane STEBUD Stefan Pustelnik

Nagrody w konkursach to prestiżowe tytuły. Doceniane przez Kapitułę produkty, usługi, technologie, procesy oraz metody organizacji i zarządzania, przodują w dziedzinie biznesu. Działania promocyjne pomogą liderom w jeszcze lepszym rozwoju poprzez budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, zmierzający do podniesienia ich konkurencyjności na rynkach krajowych i zagranicznych.

Organizatorzy przedsięwzięcia: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.

źródło i zdjęcie: www.europa2000.p

logo footer