BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Viessmann laureatem nagrody Budownictwa Polskiego Sportu

Firma Viessmann, producent systemów grzewczych, została laureatem nagrody Budownictwa Polskiego Sportu przyznawanej przez Polski Klub Infrastruktury.

Uroczystość wręczenia nagród Budownictwa Polskiego Sportu odbyła się 15 listopada w Warszawie. Nagrody te są przyznawane inwestorom, którzy przyczyniają się do rozwoju obiektów sportowych

Przyznanie nagrody Budownictwa Polskiego Sportu firmie Viessmann jest potwierdzeniem jej czynnego zaangażowania w sport, nie tylko poprzez wsparcie zawodników oraz imprez sportowych, ale również poprzez zaangażowanie w rozwój infrastruktury sportowej.

Firma Viessmann bierze czynny udział w zakresie modernizacji oraz budowy nowoczesnych systemów grzewczych, które pomagają zapewnić oczekiwany komfort ciepła, przy jednoczesnym nacisku na oszczędność energii. Wpływa to na poprawienie komfortu cieplnego obiektów, ale również zmniejszenie kosztów utrzymania. Specjaliści z firmy Viessmann dobierajają taki system grzewczy, który będzie najbardziej optymalny w danym obiekcie, bez względu na to, czy jest to hala sportowa, czy basen, gdzie jest duże zapotrzebowanie na ciepłą wodę oraz wysoką temperaturę.

Przedsiębiorstwo Viessmann, laureat nagrody Budownictwa Polskiego Sportu, również czynnie współpracuje z ośrodkami gminnymi, które zarządzają obiektami sportowymi. Długa lista referencji dotyczących modernizacji lub budowy systemów grzewczych w obiektach sportowo-rekreacyjnych jest potwierdzeniem efektywności przeprowadzonych inwestycji, a tym samym zwiększenia wydajności oraz komfortu użytkowania tych obiektów, co z pewnością ma przełożenie na osiągane wyniki.

źródło i zdjęcie: Viessmann

logo footer