BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Urząd dzielnicy Bemowo rozdaje piłki nożne

Z okazji 200 dni do Mistrzostw Europy Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie, Urząd Dzielnicy Bemowo dziś o godzinie 18:00 rozda 200 piłek nożnych.

Urząd Dzielnicy Bemowo rozda mieszkańcom Warszawy 200 piłek. W ten sposób rozpocznie się odliczanie ostatnich 200 dni do mistrzostw Euro 2012.

Specjalnie oznaczoną futbolówkę otrzyma pierwsze 200 osób, które pojawią się o godzinie 18:00 na terenie Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej przy ulicy Obrońców Tobruku 11. Imprezę poprowadzi stadionowy komentator Legii Warszawa, Wojciech Hadaj.

Na kibiców czeka również wiele atrakcji. Specjalnymi gośćmi imprezy, na której Urząd Dzielnicy Bemowo rozda piłki nożne, będą piłkarze Legii Warszawa - Michał Kucharczyk, Rafał Wolski i Michał Żyro - którzy zaprezentują się w nietypowej dla siebie roli bramkarzy.

Zawodnicy pokażą, jak wygląda trening profesjonalnego piłkarza. Z każdym z piłkarzy będzie można porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie lub wziąć autograf, zapewnia Krzysztof Zygrzak, zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo.

źródło i zdjęcie: www.tvnwarszawa.pl

logo footer