BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Barlinek "Firmą na Medal" za ofertę podłóg sportowych

Firma Barlinek otrzymała wyróżnienie "Firmy na Medal" za ofertę podłóg sportowych, stosowanych w obiektach sportowych i rekreacyjnych. Wyróżnienie to zostało jej przyznane 15 listopada 2011 r. podczas XII edycji konkursu Budowniczy Polskiego Sportu.

W kraju przybywa obiektów sportowych, sal gimnastycznych i tanecznych oraz klubów fitness, posiadających podłogi sportowe z Barlinka, mówi Dariusz Wojdat, Dyrektor Operacyjny ds. Klientów Inwestycyjnych z Barlinka S.A. Z myślą o potrzebach i wymogach obiektów sportowych, posiadamy w ofercie podłogi nie tylko do hal sportowych, ale również do znacznie mniejszych obiektów, jak kluby fitness czy sale do gimnastyki korekcyjnej. To wyróżnienie jest dla nas powodem do zadowolenia oraz potwierdzeniem, że inwestorzy doceniają jakość i wytrzymałość drewnianych podłóg.

Kapituła konkursowa przyznająca firmie Barlinek wyróżnienie "Firmy na Medal" bardzo wysoko oceniła ich podłogi sportowe SPORT EXTREME, TRAINING oraz BARKIETSQUASH, posiadające wszystkie wymagane atesty i certyfikaty oraz wiele referencji.

Konkurs Budowniczy Polskiego Sportu, podczas którego wyróżnienie otrzymała firma Barlinek za ofertę podłóg sportowych, realizuje Polski Klub Infrastruktury Sportowej pod patronatem Stowarzyszenia Architektów Polskich, Polskiego Związku Piłki Nożnej, Akademickiego Związku Sportowego, Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego, Centralnego Ośrodka Sportu oraz marszałków województw.

To jedyne tego rodzaju przedsięwzięcie w całym kraju, polegające na analizie wszystkich nowych inwestycji z zakresu budownictwa sportowego i rekreacyjnego, a następnie przyznaniu nagród i wyróżnień wybitnym instytucjom i osobom, zaangażowanym w realizację tychże obiektów.

BARLINEK S.A
Firma: BARLINEK S.A
logo footer