BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Nagroda "Innowator 2011" dla gdańskiego stadionu

Rozstrzygnięto V edycję konkursu "INNOWATOR" organizowanego przez Central European Quality Institude i Centrum im. Adama Smitha. Nagrodę w kategorii Najlepszy Projekt Samorządowy "Innowator 2011" uzyskał stadion w Gdańsku.

Podczas V edycji konkursu "INNOWATOR" nagrodę w kategorii Najlepszy Projekt Samorządowy "Innowator 2011" uzyskał stadion w Gdańsku, którego uhonorowano w piątek tytułem "Najlepszego Projektu Sportowo-Turystycznego" w Polsce. Kapituła konkursu doceniła też pracę Spółki BIEG 2012, która prowadziła budowę stadionu w Gdańsku.

Do udziału w konkursie PGE Arena Gdańsk została zgłoszona przez Miasto Gdańsk. Kryteriami, jakimi kierowała się kapituła konkursu wybierając laureatów były: innowacyjność, kreatywność, przedsiębiorczość, użyteczność. Za każde z tych kryteriów można było otrzymać od 0-5 punktów. Suma punktów decydowała o przyznanej nagrodzie.

Wśród Najlepszych Projektów Samorządowych o nagrodę ścigały się ze sobą również: projekty infrastrukturalne, kulturalne, promocyjne i urbanistyczno-rewitalizacyjne.

źródło i zdjęcie: www.2012.org.pl

logo footer