BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Nowy kompleks boisk sportowych "Orlik" w Osowej

Prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz, uroczyście otworzył kompleks boisk "Orlik" w Osowej.

Dzielnica doczekała się wreszcie boiska ze sztuczną murawą z prawdziwego zdarzenia. Kompleks boisk sportowych "Orlik" w Osowej będzie służył wszystkim mieszkańcom. Podczas uroczystości otwarcie kompleksu boisk zebrani na sztucznej murawie mogli podziwiać występy Akademii Talent, odbyło się też uroczyste ślubowanie uczniów, zapalono symboliczny znicz olimpijski.

Nowy kompleks boisk sportowych "Orlik" w Osowej będzie oficjalnie służył uczniom Gimnazjum nr 33 przy ul. Wodnika 57. Kompleks powstał w miejscu istniejącej dotychczas infrastruktury. Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska przebudowała istniejące boiska zmieniając ich nawierzchnię z klepiskowej i żwirowej na nawierzchnię syntetyczną. W przemówieniu inaugurującym działalność Orlika prezydent Adamowicz podkreślił znaczenie tego typu inwestycji.

Prezydent był pod wrażeniem oprawy otwarcia. Nawiązał też do Euro 2012. Zaapelował do młodzieży i ich rodziców o stworzenie klimatu wokół mistrzostw, by wszyscy goście czuli się w Gdańsku jak najlepiej.

źródło i zdjęcie: www.osowa24.pl

logo footer