BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Słupki do siatkówki z naciągiem wewnętrznym

Firma Pesmenpol wprowadziła do produkcji najnowszy model słupków do siatkówki, zgodny z wymogami do rozgrywania zawodów międzynarodowych.

Słupki aluminiowe są wykonane ze specjalnego profilu aluminiowego o konstrukcji zapewniającej wysoką sztywność na zginanie.

Urządzenie naciągowe w całości znajduje się wewnątrz profilu aluminiowego. Konstrukcja słupków umożliwia ustawienie siatki na dowolnej wysokości w przedziale 106 - 250 cm, co pozwalana zastosowanie ich do gry w tenisa i badmintona.

W słupkach do siatkówki zastosowane zostały nowatorskie rozwiązania mechanizmu naciągowego. Regulacja wysokości siatki w jest bardzo wygodna, przesuwanie naciągu i blokowanie położenia dokonywane jest wspólnym wygodnym uchwytem.  Blokowanie wysokości naciągu (siatki) dokonywane jest poprzez zacisk mimośrodowy z wkładką teflonową. Składana korbka naciągowa została zintegrowana z słupkiem, po naprężeniu siatki jest prostowana i umieszczana pionowo wewnątrz profilu.
Słupki zostały przystosowane do 6-punktowego zamocowania boków siatki. Koniec linki naprężającej siatkę dołączany jest do wyprowadzonego fragmentu linki za pomocą szybkozłącza, co zapewni bardzo wygodne zakładanie siatki do słupków.

Słupki mają możliwość zastosowanie jaki dwustronne, poprzez zastosowanie dodatkowej listwy z uchwytami (zestaw słupka dwustronnego należy zamówić oddzielnie).

Słupki do siatkówki instalowane są w uniwersalnych tulejach aluminiowych.

Słupki spełniają wymagania normy PN-EN 1971. Są zgodne przepisami PZPS oraz FIVB do rozgrywania zawodów międzynarodowych.

Zestaw przeznaczony jest na boisko główne w halach widowiskowo-sportowych. Można je instalować również w salach o szerokości powyżej 12 m. oraz na boiska treningowe na salach o długości powyżej 24 m. Można je również stosować na boiskach zewnętrznych.

Więcej: www.pesmenpol.pl

logo footer