BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Nowy kompleks sportowy w Krakowie

16 grudnia br. w Krakowie otworzono czternasty kompleks sportowy "Moje Boisko-Orlik 2012". Obiekty te mieszczą sie przy szkole podstawowej nr 64 im. Tadeusza Kościuszki.

W skład kompleksu sportowego "Orlik" w Krakowie wchodzą: boisko ze sztuczną trawą (62x30 m) i boisko wielofunkcyjne do gry w siatkówkę i koszykówkę (32x19,1 m). Kompleks sportowy jest ogrodzony i oświetlony. Na obiekcie zamontowano monitoring. Wykonawcami inwestycji były firmy NM Group Sp. z o.o. z Krakowa oraz Bujakowski Sp. z o.o. z Krakowa.

Orlik przechodzi w bardzo dobre ręce. Wybudowane boiska przekazujemy szkole, która ma duże osiągnięcia, nie tylko sportowe. Dyrektor szkoły, pani Dorota Łasak, która jest wuefistką jest gwarancją, że boiska będą odpowiednio wykorzystywane, powiedział Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski oficjalnie otwierając obiekty sportowe.

Zgodnie z założeniami programu "Moje Boisko-Orlik 2012", budowa kompleksu była finansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki (333 000 zł), Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego (100 000 zł) oraz Gminę Miejską Kraków. Koszt budowy kompleksu sportowego "Orlika" w Krakowie wyniósł 1 779 104,63 zł.

źródło i zdjęcie: www.krakow.pl

logo footer