BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Discovery Channel kręci "Behind the scenes UEFA EURO 2012" w Poznaniu

W dniach 28-29 grudnia 2011 roku na Stadionie Miejskim w Poznaniu gościła ekipa filmowców z kanału Discovery. Ekipa realizowała programu "Behind the scenes UEFA EURO 2012™".

"Behind the scenes UEFA EURO 2012" to serial dokumentujący przygotowania w charakterystycznej dla Discovery formule, która wyjaśnienia widzowi proces i zasady działania. Takie programy rządzą się swoimi prawami. Tu ważna jest konkretna wiedza w myśl "How do they do it?", mówi Elżbieta Ciszewska, producent.

Pod koniec grudnia 2011 roku ekipa Discovery mogła zajrzeć w każdy zakamarek Stadionu Miejskiego w Poznaniu, by pokazać, jak funkcjonują systemy bezpieczeństwa i w jaki sposób wyglądał montaż wielkich kratownic konstrukcji dachowej. Discovery Channel mogło sprawdzić także, jak wygląda droga kibica, by dostać się do środka obiektu oraz kto i po co będzie stewardem na stadionie podczas EURO 2012.

W programie pokażemy także między innymi drogi, lotniska, przygotowania policji i po trzy wybrane stadiony w Polsce i na Ukrainie. Każdy stadion jest inny i ma swoją cechę unikatową. Mnie najbardziej w Poznaniu podoba się charakterystyczna konstrukcja zadaszenia pokryta membraną i ten efekt, który można uzyskać podświetlając ją w różnej konfiguracji kolorystycznej, mówi reżyser Andrzej Słodkowski.

"Behind the scenes EURO 2012" będzie pokazywał kulisy przygotowań do EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie.

źródło: www.poznan.pl; www.prportal.pl
zdjęcie: Biuro EURO 2012

logo footer