BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Pierwszy semestr Akademii Euro w Wielkopolsce zakończony

Zakończył się pierwszy semestr Akademii Euro w województwie wielkopolskim. W kolejnym etapie ze szkoleń skorzysta prawie 500 osób.

W województwie wielkopolskim, w inauguracyjnej edycji projektu wzięli udział głównie przedstawiciele transportu publicznego, podsumowuje Monika Jakubiak ze spółki Pl.2012 i dodaje Zależy nam na budowaniu pozytywnego wizerunku Polski i Polaków. To właśnie od nas w dużej mierze zależy sukces imprezy.

Do tej pory w Wielkopolsce w projekcie wzięło udział 70 osób. Znajomość języka angielskiego i obsługi klienta to bardzo ważne atuty, które już teraz wykorzystuję w codziennej pracy. Dzięki Akademii Euro zyskałam pewność siebie, chętniej rozmawiam też z gośćmi z zagranicy, opowiada pani Joanna, która pracuje w jednej z poznańskich restauracji. Zdobyta podczas szkoleń wiedza przyda mi się nie tylko podczas turnieju, ale także w przyszłości. Przyjeżdżają do nas ludzie z różnych stron świata. Warto umieć się z nimi komunikować, dodaje pan Ryszard, taksówkarz.

W drugiej edycji Akademii Euro w Wielkopolsce będzie mogło wziąć udział prawie 500 osób. Do tej pory otrzymaliśmy 400 zgłoszeń. Nadal są wolne miejsca. Zachęcamy więc do udziału w Akademii Euro, bo to doskonała okazja, by podnieść swoje kwalifikacje, mówi Monika Jakubiak.

Na zakończenie pełnego cyklu szkoleń uczestnicy otrzymają podręcznik "Organizacja masowych imprez sportowych na przykładzie UEFA EURO 2012™". Będzie on zawierał podsumowanie modułów szkoleniowych, podstawowe informacje praktyczne, wskazówki na temat organizacji sportowych imprez masowych na przykładzie organizacji UEFA EURO 2012™, mapy Miast-Gospodarzy, słowniczek oraz popularne zwroty w językach obcych.

Akademia Euro to cykl szkoleń dla osób, które będą miały bezpośredni kontakt z kibicami i turystami odwiedzającymi Polskę w czerwcu 2012 roku i w kolejnych latach. Projekt adresowany jest do mieszkańców czterech województw: dolnośląskiego, wielkopolskiego, pomorskiego i mazowieckiego. W programie szkoleń znajduje się nauka języka angielskiego, trening z zakresu różnic międzykulturowych, kurs z profesjonalnej obsługi klienta i znajomości atrakcji turystycznych regionu.

źródło i zdjęcie: www.poznan.pl

logo footer