BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Warsztaty dla zagranicznych kibiców dotyczące Euro 2012 w Polsce

Spółka PL.2012, we współpracy z Miastami Gospodarzami, organizuje warsztaty dla kibiców zagranicznych, którzy przyjadą do Polski na Euro 2012. Wezmą w nich udział kibice z Rosji, Czech, Irlandii, Hiszpanii, Włoch, Chorwacji i przedstawiciele europejskiej federacji kibiców FSE (Football Supporters Europe).

Podczas warsztatów organizowanych przez spółkę PL.2012 będą stawiane pytania: Ilu kibiców zagranicznych przyjedzie do Polski na EURO 2012? Jaką kwotę chcą przeznaczyć na opłacenie noclegów? W jaki sposób zamierzają się przemieszczać? Jak długo przed rozpoczęciem meczu pojawią się na stadionie? Czego oczekują od Stref Kibica i serwisu w Polsce?

Podczas warsztatów nie tylko kibice będą odpowiadać na pytania - przedstawiciele PL.2012 i Miast Gospodarzy przekażą im kompleksowe informacje na temat stadionów, stref kibica, zakwaterowania, transportu, opieki medycznej i konsularnej, bezpieczeństwa, a także atrakcji turystycznych.

Po zakończeniu warsztatów w każdym z Miast Gospodarzy zostanie zorganizowany objazd po mieście, podczas którego kibice będą mogli poznać wszystkie kluczowe z punktu widzenia organizacji Turnieju punkty: stadiony, dworce, lotniska, Strefy Kibica, atrakcje turystyczne. Uczestnicy warsztatów zapoznają się także z miejscami, w których podczas mistrzostw działać będą Ambasady Kibiców.

Zależy nam na tym, żeby wiedza uzyskana przez nas od kibiców była jak najpełniejsza. Dlatego przygotowaliśmy ankiety, które już zostały do nich rozesłane, mówi Dariusz Łapiński, Koordynator Projektów Kibicowskich w PL.2012. Odpowiedzi otrzymamy jeszcze przed rozpoczęciem cyklu naszych spotkań, dzięki temu podczas warsztatów będziemy mogli rozmawiać o bardzo szczegółowych kwestiach. My z kolei przekażemy kibicom komplet informacji na temat przygotowań do Turnieju i jego planowanego przebiegu w Miastach Gospodarzach. Naszymi gośćmi nie są bowiem przypadkowe osoby, lecz przedstawiciele zagranicznych stowarzyszeń kibiców - eksperci, którzy podczas EURO 2012 utworzą mobilne Ambasady Kibiców, aby udzielać informacji i praktycznej pomocy swym rodakom.

Warsztaty dla zagranicznych kibiców dotyczące Euro 2012 w Polsce odbędą się na przełomie stycznia i lutego 2012 r.: we Wrocławiu 31 stycznia, w Warszawie 2 lutego, w Poznaniu 7 lutego, a w Gdańsku 9 lutego.

źródło i zdjęcie: PL.2012

logo footer