BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Rusza casting do Ceremonii Przedmeczowych UEFA EURO 2012

Wszyscy chętni powyżej 16 roku życia mogą wziąć udział w castingu do Ceremonii Przedmeczowych UEFA EURO 2012™. Castingi będą się odbywać we Wrocławiu, Gdańsku i w Poznaniu.

Ceremonie Przedmeczowe w Polsce organizuje UEFA w ścisłej współpracy z Miastami-Gospodarzami, które wyłonią po 100 wolontariuszy. Podczas pierwszego i ostatniego spotkania piłkarskiego Turnieju odbędą się: Ceremonia Otwarcia i Zamknięcia Mistrzostw. Pozostałe mecze, zarówno w Polsce jak i na Ukrainie, poprzedzą Ceremonie Przedmeczowe. Będą się one odbywały na płycie stadionu tuż przed rozpoczęciem każdego meczu.

Ceremonie przedmeczowe będą trwały 6 minut. Każda będzie zawierała elementy charakterystyczne dla danego Miasta-Gospodarza oraz Polski i Ukrainy. Ceremonie mają również na celu podkreślenie wartości UEFA: RYWALIZACJA, JEDNOŚĆ, PASJA, a także uhonorowanie Reprezentacji Uczestniczących w Turnieju.

Pierwsza część Ceremonii będzie przedstawieniem podkreślającym symbolikę danego Miasta-Gospodarza: Neptun w Gdańsku, Koziołki i Gwiazdka w Poznaniu, Syrenka w Warszawie oraz Most Grunwaldzki we Wrocławiu. Druga część, promująca Turniej oraz Reprezentacje Uczestniczące, zostanie zorganizowana według podobnego schematu we wszystkich ośmiu Miastach-Gospodarzach w Polsce i na Ukrainie.

Castingi do Ceremonii Przedmeczowych UEFA EURO 2012 będą organizowane:

- we Wrocławiu - 19 lutego - Hala Orbita, ul. Wejherowska 34,
- w Gdańsku - 26 lutego - Hala MOSiR, ul. Kołobrzeska 61,
- w Poznaniu - 2 marca - Hala Arena, ul. Wyspiańskiego 33.

Choreografowie, którzy będą pracowali przy tym projekcie w Polsce, zostali wybrani przez przedstawicieli UEFA oraz Miast-Gospodarzy. W Gdańsku pracować będą: Alicja Gruca, Krzysztof Dziemaszkiewicz i Kaya Kołodziejczyk, w Poznaniu - Iwona Pasińska, w Warszawie - Jaroslaw Staniek, we Wrocławiu - Krzysztof Mazur.

źródło: www.poznan.pl
zdjęcie: Arne Müseler (http://www.arne-mueseler.de)

logo footer