BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

FAKRO mecenas sportu

Zakończyły się XI Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA się w Poznaniu. W ekspozycji producenta okien dachowych FAKRO dominowały elementy związane z piłka nożną. Te sportowe akcenty stanowiły nawiązaniem do udziału sponsorowanej przez FAKRO narodowej drużyny piłkarskiej w europejskich mistrzostwach Euro 2012.

Poruszenie wśród zwiedzających wywołało pojawienie się na stoisku sądeckiej firmy Franciszka Smudy. Ekspozycja FAKRO została wręcz oblężona przez zwiedzających, którzy nie tylko chcieli zdobyć autograf popularnego trenera, zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie, ale także porozmawiać na temat szans polskiej drużyny w zbliżających się europejskich mistrzostwach.

Spore zaskoczenie wywołała informacja, że Smuda jest absolwentem szkoły budowlanej i żywo interesuje się nowinkami w budownictwie.

Na trenerze polskiej reprezentacji największe wrażenie zrobiło okno balkonowe Galeria oraz produkowane przez FAKRO najwyższe okno dachowe świata ProSky, które osłonięte z zewnątrz miedzianą blachą, prezentowało się wyjątkowo okazale.

źródło i zdjęcie: Fakro

logo footer