BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Rusza mobilna strefa kibica

Z okazji Euro 2012 w Grudziądzu na Błoniach Nadwiślańskich można zobaczyć I mobilną strefę kibica.

Z kolei już podczas turnieju przygotowane zostaną unikalne mobilne strefy kibica zlokalizowane w atrakcyjnych punktach miast, w których realizowane będą animacje oraz wyświetlane transmisje meczów na żywo.

Na grudziądzkich Błoniach Nadwiślańskich strefa kibica stanie 16 czerwca. Mieszkańcy będą mogli dzięki temu obejrzeć mecz Polska-Czechy, który rozpocznie się o godz. 20.45 na wrocławskim stadionie.

- Na mobilnej strefie kibica odbędą się także różne konkursy, m. in. na najgłośniejszy doping miast, malowanie twarzy, wybór twarzy kibica Polski 2012, najliczniejszą rodzinę czy podbijanie piłki nożnej. Zaplanowano również pokaz cheerleaderek, obstawienie meczów, wspólne śpiewanie i doping, kuchnię piłkarza oraz bramkę mierzącą szybkość i siłę uderzenia piłki - mówi Małgorzata Sadowska-Rodziewicz, naczelnik wydziału kultury, sportu i promocji.

Ponadto  w związku z mistrzostwami ruszy II edycja zawodów Małe Euro Województwa Kujawsko - Pomorskiego. Impreza dedykowana jest gimnazjalistom z regionu. Turniej zostanie rozegrany na boiskach Orlik 2012 w kwietniu, zgodnie z zasadami Euro 2012. Wytypowane drużyny wezmą udział w uroczystym losowaniu i uczestniczyć będą w rozgrywkach w strojach odpowiednich do reprezentowanych przez siebie krajów.

 

źródło: www.portalsamorzadowy.pl
zdjęcie: www.grudziadz.pl

logo footer