BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Prezes Narodowego Centrum Sportu podał się do dymisji

Jak poinformowało dzisiaj Narodowe Centrum Sportu, Prezes Zarządu, Rafał Kapler złożył odwołanie ze stanowiska Prezesa Zarządu Narodowego Centrum Sportu Sp. z o.o.

Prezes Zarządu Narodowego Centrum Sportu, Rafał Kapler, złożył wniosek o odwołanie go z funkcji Prezesa do Pani Minister Sportu i Turystyki Joanny Muchy.

Po ponad 3 latach pracy w NCS sp z o.o., po wybudowaniu Stadionu Narodowego, chciałbym serdecznie podziękować i pogratulować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego wyjątkowego obiektu. Chociaż mój udział w tym przedsięwzięciu dobiegł końca, jako menedżer jestem przekonany, że ten wspaniały obiekt ma potencjał, aby w przyszłości stanowić nie tylko centrum rozrywki i kultury jakiego brakowało w Warszawie, ale także - aby być samodzielnym, dochodowym przedsięwzięciem. Mimo wielu trudnych decyzji, które przyszło mi podejmować w trakcie projektu, uważam, że cele biznesowe i racjonalne podejście do zarządzania wzięły górę nad emocjami i sporami politycznymi., powiedział Rafał Kapler.

Stadion Narodowy w Warszawie został wybudowany w rekordowym czasie - 32 miesięcy i o ok. 300mln PLN taniej, niż przewidywał kosztorys z 2009 roku. W jego budowę zaangażowanych było ok. 12 tysięcy pracowników, ok. 30 tysięcy osób w kraju i łącznie ponad 1000 firm. Budowę ze strony Narodowego Centrum Sportu nadzorowało ok. 30 osób. Dzisiaj Stadion Narodowy w Warszawie posiada wszelkie niezbędne, ustalone przepisami, zgody i pozwolenia, aby prowadzić działalność.

Chciałbym złożyć serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w powstanie tej największej inwestycji sportowej w Polsce, wszystkim którzy nie zważając na porę roku, pogodę, często poświęcając prywatny czas przyczynili się do tego sukcesu.
, dodał Rafał Kapler.

źródło: www.stadionnarodowy.org.pl
zdjęcie: www.tvnwarszawa.pl

logo footer