BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Przenośna podłoga sportowa Kopp na Igrzyskach Olimpiad Specjalnych

Drewniana przenośna podłoga sportowa firmy Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe zostanie wykorzystana podczas VIII Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych Kielce, Skarżysko Kamienna 2012.

Na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych, które będą miały miejsce od 29 lutego do 3 marca, profesjonalny przenośny parkiet posłuży jako arena zmagań w hokeju halowym.

Nasza podłoga, pomimo, że jest przenośna i można ją bardzo szybko zamontować, spełnia bardzo wyśrubowane wymogi, które stawiane są przed profesjonalnymi nawierzchniami sportowymi. Dlatego znalazła uznanie u organizatorów imprezy sportowej, którzy zawsze muszą pamiętać o zabezpieczeniu komfortu sportowcom, mówi Katarzyna Rumbold z Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe.

Action Nitro Panel FC wypożyczany przez Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe to system przenośnej podłogi sportowej, przeznaczonej do organizacji zawodów sportowych zarówno na poziomie profesjonalnym jak i amatorskim. Podłoga może być montowana zarówno wewnątrz obiektów jak i na zewnątrz. Specjalna konstrukcja zapewnia szybki montaż i demontaż, gwarantuje stabilność i doskonałą amortyzację.

W Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych weźmie udział 14 ekip polskich oraz dwie zagraniczne z Austrii i Niemiec. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji będą reprezentować kraj na X Światowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych, które odbędą się w 2013 roku w Korei Południowej. Imprezę honorowym patronatem objęła pierwsza dama Anna Komorowska.

logo footer