BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

100 dni do UEFA EURO 2012™

W sobotę, 3 marca 2012 r. w Warszawie, odbędzie się impreza dla wszystkich fanów piłki nożnej z okazji 100 dni do Piłkarskich Mistrzostw UEFA EURO 2012.

Impreza odbędzie się 3 marca pod Pałacem Kultury i Nauki (pl. Defilad 1), gdzie odbędzie się wspólne odliczać 100 dni do pierwszego gwizdka Turnieju. Początek imprezy o godz. 15.00.

Wyjątkowym wydarzeniem podczas imprezy odliczania 100 dni do UEFA EURO 2012 będzie pierwsza fala na UEFA EURO 2012™. W obecności Prezydent m.st. Warszawy, Hanny Gronkiewicz-Waltz, fani zgromadzeni w Strefie Kibica, ustawią się w zaaranżowanej trybunie i stworzą pierwszą meksykańską falę. By uczcić ten niecodzienny widok, ok. godz. 16.40 na Strefę Kibica spadnie 2012 balonów. W tym samym momencie zabrzmi pierwszy gwizdek Turnieju, zapowiadający wielkie odliczanie do pierwszego meczu mistrzostw.

Kolejną niepowtarzalną atrakcją będzie łańcuch kibiców, który zostanie uwieczniony przez fotografa, Wojtka Witeskę. Wszyscy chętni będą mogli znaleźć się na zdjęciu, które po imprezie, dzięki specjalnej aplikacji, zostaną połączone w symboliczny łańcuch - falę wokół Strefy Kibica pod PKiN.

Oprócz tego podczas odliczania 100 dni do UEFA EURO 2012 będą się odbywały liczne konkursy i piłkarskie zabawy z nagrodami oraz słodkich upominków od firmy Wedel. Będą również wystawione stoły z piłkarzykami. Wielkie odliczanie rozpocznie się grami i zabawami, w których będzie można wygrać niepowtarzalne nagrody. Kibice będą mogli wziąć udział w następujących atrakcjach:

  • Slalom piłkarski, w którym uczestnicy konkursu będą musieli pokonać wyznaczony dystans z piłką umieszczoną na tacy.
  • Bramka celnościowa - tu kibice mogą sprawdzić swoje umiejętności w piłce nożnej. Do specjalnej bramki - kurtyny z otworami - uczestnicy konkursu oddają strzały, każdy z otworów jest punktowany w zależności od stopnia trudności.
  • Żonglerka - to konkurencja dla tych, którzy chcą zmierzyć się z trudną sztuką żonglerki.
  • Konkurs z wiedzy o piłce nożnej, w którym główną nagrodą jest niepowtarzalna piłka adidas TANGO 12 OFFICIAL z podpisami piłkarzy Legii Warszawa.

źródło i zdjęcie: www.um.warszawa.pl

logo footer