BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Reynaers Polska sponsorem XXI Mistrzostw Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim

W dniach 9-11 marca br. w Zakopanem odbędą się XXI Mistrzostwa Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim Ski Archi Cup 2012. Jak co roku, firma Reynaers Polska jest sponsorem wydarzenia.

Architekci podczas XXI Mistrzostw Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim będą ze sobą konkurować na zamkniętym stoku zakopiańskiej Harendy w pięciu kategoriach: slalom gigant mężczyźni open, mężczyźni 45+, kobiety open, kobiety 45+ oraz snowboard gigant. Dopełnieniem wydarzenia jest bogaty program towarzyszący, włącznie z treningami prowadzącymi przez profesjonalistów, intensywną akademią narciarską, spotkaniami z zaproszonymi gośćmi, wieczorem góralskim i oficjalnym bankietem zawodów.

Za realizację części sportowej odpowiedzialny jest Tatrzański Związek Narciarski. Patronat honorowy nad zawodami objęli: Małopolska Okręgowa Izba Architektów RP, Zarząd Główny Stowarzyszenia Architektów Polskich i Klub Architektów Narciarzy i Tenisistów KLAN przy Zarządzie Głównym SARP.

W zeszłym roku na bramce startowej mistrzostw stanęło 90 architektów i architektek z całej Polski. Organizatorzy zapowiadają, że tegoroczna frekwencja (zwłaszcza wśród architektek) ma być jeszcze wyższa.

Więcej o zawodach na stronie organizatora: www.skiarchicup.pl.

źródło i zdjęcie: Reynaers Polska

logo footer