BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Województwo lubuskie przygotowuje się na Euro

Największą turystyczną giełdę świata - ITB w Berlinie, 7 marca br. odwiedziła marszałek województwa lubuskiego Elżbieta Polak. Marszałek wzięła udział w spotkaniu przedstawicieli regionów z Minister Sportu i Turystyki Joanna Muchą.

Ostatnio Polska odsłaniała się światu poprzez Rok Chopinowski i Prezydencję. Teraz czas na imprezę sportową, mówiła na spotkaniu minister Mucha. Przed nami EURO. W organizację tej imprezy włączyły się również regiony, gdzie kibice w drodze na Euro, z dużym prawdopodobieństwem, się zatrzymają. Widzę te wysiłki. Doceniam waszą pracę i zaangażowanie - dziękowała minister przedstawicielom regionów.

Spotkanie z Minister Joanną Muchą było doskonalą okazją do prezentacji województwa lubuskiego i jego przygotowań na Euro. Pani Minister spodobał się program i wyraziła zainteresowanie przyjazdem na dni województwa, które odbędą się w dniach 15-17 czerwca. Pani Marszałek osobiście zaprosiła Minister Muchę na DWL (Dni Województwa Lubuskiego). Panie rozmawiały także o konieczności systemowych rozwiązań w zakresie sportu dzieci i młodzieży na rzecz rozwijania aktywności sportowej. Pani Marszałek przedstawiła projekt realizowany w Lubuskiem pod nazwą "Lubuska Akademia Sportu", który jest przykładem znakomitego wykorzystania funduszy europejskich.

źródło i zdjęcie: www.lubuskie.pl

logo footer