BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Stroje wolontariuszy miejskich na Euro 2012

Zaprezentowano oficjalne stroje wolontariuszy miejskich, którzy będą podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożne UEFA EURO 2012 pracować w 4 Miastach Gospodarzach w Polsce.

Stroje wolontariuszy miejskich na Euro 2012 składają się z 6 elementów i są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewni im komfort pracy. Gwarantują również łatwe i szybkie rozpoznanie wolontariuszy wszędzie tam, gdzie będą oni obecni w trakcie Euro 2012 - na lotniskach, dworcach kolejowych, ulicach.

Dominującym kolorem strojów jest zielony. Komplet składa się ze spodni, koszulki t-shirt, koszulki polo, czapki, torby na ramię i kurtki. Na plecach kurtki umieszczony jest napis VOLUNTEER, a na prawym ramieniu naszyte jest logo Miasta Gospodarza, w którym będzie pracował wolontariusz, na lewej piersi natomiast widnieje logo projektu Wolontariatu Miast Gospodarzy UEFA EURO 2012™. Koszulka polo i t-shirt oprócz logo Miasta Gospodarza i projektu ma w lewej dolnej części motyw projektu, który przypomina system komunikacji miejskiej. Obydwie koszulki na plecach posiadają również napis VOLUNTEER.

Podstawowym założeniem przy projektowaniu strojów wolontariuszy miejskich na Euro 2012 było to, żeby były one identyczne w każdym z Miast Gospodarzy Turnieju, mówi Mikołaj Piotrowski, Dyrektor ds. Komunikacji, PL.2012. Jest to zgodne z projektem Wolontariatu Miast Gospodarzy UEFA EURO 2012™, realizowanym od samego początku wspólnie i w jednakowej formule przez spółkę PL.2012 i Warszawę, Gdańsk, Poznań oraz Wrocław. Dzięki temu niezależnie od miasta, w którym znajdą się zagraniczni turyści i kibice w trakcie Mistrzostw, otrzymają oni tą samą jakość obsługi od wolontariuszy. Identyczne w każdym z Miast Gospodarzy stroje będą bardzo ułatwiały rozpoznawanie wolontariuszy niezależnie od miasta, w którym aktualnie będą się znajdowali kibice i turyści oraz mieszkańcy miast.

3000 wolontariuszy w 4 Miastach Gospodarzach UEFA EURO 2012™ będzie udzielało najważniejszych z punktu widzenia zagranicznych turystów i kibiców oraz mieszkańców miast informacji między innymi na lotniskach, dworcach kolejowych, w pobliżu stadionów czy stref kibica, w sąsiedztwie atrakcji turystycznych miast oraz w ważnych punktach komunikacyjnych miast, jak na przykład skrzyżowania, czy przystanki komunikacji miejskiej.

źródło i zdjęcie: PL.2012

logo footer