BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Plast-Box SA przygotowuje opakowania na EURO 2012

Przygotowaniom do UEFA EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie towarzyszy między innymi ożywienie różnych dziedzin przemysłu. Przykładem inicjatyw pod kątem EURO 2012 są realizowane przez Plast-Box SA projekty produkcji specjalnych opakowań nawiązujących wyglądem etykiet do tematyki piłkarskiego święta.

Plast-Box SA, jeszcze przed rozpoczęciem Euro 2012, dostarczy oryginalne plastikowe wiadra jednemu ze swoich kluczowych klientów - firmie PPG Industries, będącej właścicielem znanej polskiej marki farb Dekoral.

Doświadczenie zdobyte przy realizacji projektów w 2006 i 2010 roku, kiedy dostarczaliśmy okolicznościowe jednolitrowe, pięciolitrowe i dziesięciolitrowe wiadra zdobione offsetem i w technologii IML dla producentów z branży spożywczej, było najlepszą rekomendacją dla obecnych partnerów handlowych spółki. Czujemy się wyróżnieni, że w uznaniu dla naszych technologii produkcji po raz kolejny zostaliśmy wybrani do przygotowania oryginalnych, opatrzonych okolicznościową etykietą opakowań.

Pod kątem EURO 2012 zrealizowaliśmy już projekt dla branży chemicznej. Firma PPG Industries, uznany globalny dostawca powłok lakierniczych, farb i chemikaliów w 21 krajach na świecie, zrealizowała wraz z nami okolicznościowe opakowania dla emulsyjnej farby do wnętrz - Polinak 3000. Dołożyliśmy starań, by zarówno jakość wykonania wiader, jak i intensywna kolorystyka etykiet zachęcały do wypróbowania produktu. Pierwsze dostawy wiader o pojemności 10 l trafiły już do zakładu we Wrocławiu. Z niecierpliwością czekamy na nowe równie inspirujące wyzwania. Jesteśmy gotowi służyć swoimi pomysłami i pomocą we wdrożeniach nietypowych opakowań również producentom z innych branż
, tak realizacje projektu dla PPG Industries komentuje Grzegorz Pawlak, Prezes Zarządu.

Nieustanny rozwój i ukierunkowanie na nowe wyzwania sprawia, że spółka Plast-Box SA, która przygotowuje opakowania na Euro 2012, jest chętnie wybierana jako rzetelny parter handlowy przez znaczące firmy na rynku polskim i zagranicznym. Projekt związany z dostawą wiader z okolicznościową etykietą dla koncernu PPG Industries jest tego najlepszym potwierdzeniem.

źródło i zdjęcie: www.plast-box.com

logo footer