BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

"Poradnik mieszkańca" na mecze Euro 2012 w Warszawie

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz podczas briefingu przedstawiła podstawowe informacje zawarte w "Poradniku mieszkańca" opracowanego przez Urząd m.st. Warszawy na okres mistrzostw Europy w piłce nożnej.

"Poradnik mieszkańca" ułatwi warszawiakom podczas rozgrywanych meczy Euro 2012 zorientowanie się w zmianach m.in. w komunikacji miejskiej, organizacji ruchu, pracy placówek edukacyjnych, itp.

Chciałabym zwrócić uwagę, że w Warszawie odbywać się będzie tylko 5 meczów mistrzostw Europy. Nie jest to taki Armagedon jakby się mogło wydawać, zwłaszcza że większość z nich rozpoczyna się po godz. 20.45., zaznaczyła Prezydent Warszawy Niemniej jest to duże wyzwanie organizacyjne. Nasze porady kierujemy szczególnie do następujących grup mieszkańców: rodziców, przedsiębiorców, kierowców i pasażerów.

Jednocześnie Prezydent Warszawy poinformowała, że podczas meczy piłki nożnej rozgrywanych w stolicy nie zostaną zamknięte placówki oświatowe i przedszkola. W części szkół lekcje będą skrócone, dodała.

Szczegółowe informacje na temat "Poradnika mieszkańca" znajdują się na stronie www.um.warszawa.pl

źródło i zdjęcie: www.um.warszawa.pl

logo footer