BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Otwarcie klubu Pure Fitness w Białymstoku

Sieć fitness klubów Pure otworzyło w sobotę 15 kwietnia 2012 roku nowy punkt w standardzie fitness. Jest on zlokalizowany w siedzibie Centrum Handlowego Alfa w Białymstoku. Jest to pierwsza placówka w województwie podlaskim.

Klub Pure Fitness w Białymstoku w ramach swoich usług oferuje wielofunkcyjne systemy do ćwiczeń siłowych oraz sprzęt do ćwiczeń cardio. Klienci mogą uczęszczać na ogólnodostępne zajęcia grupowe, w tym najnowsze formy treningu - Jukari Fit to Flex oraz Jukari Fit to Fly. W obiekcie dostępna jest również sala do zajęć z indoor cycling.

Dodatkowo białostocki Pure został wyposażony w dwie sauny - w szatni damskiej i męskiej. W klubie znajdują się również komfortowe przebieralnie i kawiarenkę internetową, a jego powierzchnia całkowita wynosi 1622 m2. Klub Pure Fitness w Białymstoku oferuje długie godziny otwarcia.

Pure Health & Fitness to największa i najszybciej rozwijającą się sieć fitness klubów w Polsce mająca na ten moment 25. lokalizacji w najbardziej prestiżowych miejscach w całej Polsce.

źródło i zdjęcie: www.halobialystok.pl

logo footer