BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

XXI Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2013

Między 11 a 13 marca 2013 hale warszawskiego Centrum Wystawienniczego EXPO XXI wypełni światło, a to za sprawą odbywających się tam XXI Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2013.

Marcowy termin imprez to doskonała sposobność, by zapoznać się nowościami oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe jeszcze przed sezonem inwestycyjnym.

Targi ŚWIATŁO to nie tylko największe branżowe targi oświetleniowe i elektrotechniczne w Europie Środkowowschodniej, lecz także jedyne wydarzenia branżowe w Polsce łączące prezentację najnowszych produktów z koncepcją szkoleniową. Agencja Soma, promując corocznie firmy i ich produkty, jednocześnie dba o bogatą ofertę warsztatową dla uczestników targów, którzy mogą brać udział w seminariach naukowych, konferencjach i szkoleniach dla specjalistów, obejmujących prezentację sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej i budownictwie.

W 2012 roku spotkania zgromadziły ponad 1800 osób: architektów, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru, instalatorów oraz przedstawicieli władz samorządowych, zarządów dróg i zakładów energetycznych. Reprezentanci różnych sektorów i profesji mieli okazję skonfrontować wiedzę praktyczną z ofertą producentów prezentowaną na ekspozycjach. Producenci i dystrybutorzy zaprezentowali na Targach sprzęt i technologie pozwalające na zmniejszenie zużycia energii, zwłaszcza energii elektrycznej. Wiele z proponowanych rozwiązań miało swoją premierę właśnie podczas Targów.

W programie przyszłorocznych targów także znajdą się seminaria, konkursy i warsztaty: podczas Targów ŚWIATŁO 2013 kolejny raz odbędzie się Seminarium dla Przedstawicieli Samorządów Lokalnych "Seminarium Oświetlenie Dróg i Obiektów w Miastach i Gminach", dotyczące minimalizacji kosztów inwestycyjnych i eksploatacyjnych. Seminarium tradycyjnie połączone będzie z rozstrzygnięciem konkursu na Najlepiej Oświetloną Gminę, Miasto i Osiedle 2011 roku i wręczeniem nagród zwycięskim jednostkom.

Do tej grupy skierowane będzie także spotkanie "Nowoczesne oświetlenie terenów publicznych i iluminacja obiektów".

Targom ŚWIATŁO będą towarzyszyć XI Targi ELEKTROTECHNIKA 2013 i V Targi CENERG 2013.

źródło i zdjęcie: Agencja SOMA

logo footer