BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Otwarcie Orlika w Radłowie

W Radłowie otworzono pierwszy kompleks boisk wybudowany w ramach programu "Moje Boisko-Orlik 2012". Obiekt powstał m.in. dzięki dofinansowaniu województwa małopolskiego.

Wyczekiwane w miasteczku boisko ze sztuczną nawierzchnią wykonano w ciągu niespełna czterech miesięcy. Kompleks boisk "Orlik" w Radłowie został otwarty 20 kwietnia 2012 roku.

Kiedyś było tutaj boisko asfaltowe i niezagospodarowany teren. Teraz mamy boisko ze sztuczną trawą do piłki nożnej oraz wielofunkcyjne z nawierzchnią poliuretanową. Wszystko pięknie ogrodzone, a nocą oświetlone, dzięki czemu można korzystać z nich nawet po zmroku, wylicza Zbigniew Mączka, burmistrz Radłowa.

Nowo otwarty kompleks boisk "Orlik" w Radłowie to 14. w powiecie tarnowskim orlik otwarty przy wsparciu województwa małopolskiego. W tym roku powstać ma jeszcze osiem podobnych obiektów m.in. w gm. Wietrzychowice, Ryglice, Ciężkowice i Tarnów, które do tej pory nie korzystały jeszcze z możliwości dofinansowania tego typu inwestycji. Program „Orlik 2012” to doskonały przykład współdziałania państwa, samorządu województwa i gminy, którego efektem będzie zdrowsze społeczeństwo, zauważa radny Bolesław Łączyński.

źródło i zdjęcie: www.malopolskie.pl

logo footer