BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Spotkania dla instalatorów - Geberit "On Tour"

9 maja 2012 r. przedstawiciele firmy Geberit rozpoczęli swoją wieloletnią podróż po Polsce, zwaną "Geberit On Tour". Podczas spotkań firma będzie prezentować nie tylko wszystkie dobrze znane i lubiane systemy instalacyjne i rurowe, ale także nowości z roku 2011 i 2012.

Dzięki spotkaniom "Geberit On Tour" instalatorzy z całej Polski będą mogli uaktualnić swoją wiedzę, zapoznać z nowymi trendami w technologii sanitarnej, a potem wykorzystać je w praktyce osiągając wymierne korzyści. Zaprezentują także w interesujący i niebanalny sposób największe zalety systemów.

Czasem taka prezentacja może jednak nie wystarczyć. W natłoku codziennych obowiązków nie ma czasu na szkolenie, czy sprawdzenie własnych umiejętności, które przecież mogą przynieść dodatkowy zysk. Żeby zachęcić instalatorów do wzięcia udziału w imprezach firma Geberit zdecydowała się połączyć męskie zainteresowania z programem swoich wizyt.

Na każdą imprezę przyjedziemy pięknym, klasycznym samochodem Land Rover Defender, a najlepszych 40 instalatorów weźmie udział w finałowej imprezie organizowanej wspólnie z głównym Partnerem Subaru Import Polska - szkoleniu pt.: "Doskonalenie techniki jazdy", które odbędzie się jesienią 2012 r. na torze wyścigowym w Kielcach.

Na pierwszej imprezie, która jest jednocześnie uroczystym otwarciem trasy Geberit On Tour spotkamy się z instalatorami na dwóch kółkach, bo miłość do motoryzacji to coś, co łączy nas wszystkich.

W pierwszym roku odwiedzimy naszych największych partnerów handlowych - hurtownie instalacyjne na terenie całego kraju. Jeśli chcesz wziąć udział w imprezie wejdź na stronę www.geberit.pl/ontour i sprawdź kiedy odbędzie się ona w Twojej hurtowni.,
mówi Piotr Wojtaś - Szef nowego przedsięwzięcia Geberit On Tour.

źródło i zdjęcie: Geberit

logo footer