BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Acer międzynarodowym Partnerem Igrzysk Olimpijskich

Firma Acer oraz Komitet Organizacyjny Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w Londynie (LOCOG) z przyjemnością informują o podpisaniu umowy na dostawę sprzętu komputerowego na potrzeby głównej infrastruktury informatycznej, która będzie wykorzystana podczas Olimpiady w roku 2012.

Acer oraz Komitet Organizacyjny LOCOG będą współpracować w tworzeniu infrastruktury komputerowej o ogromnych rozmiarach, w skład której wejdzie:

  - 11000 komputerów desktop,
  - 10500 monitorów,
  - 1500 laptopów,
  - 1500 ekranów dotykowych,
  - 900 serwerów
  - 5 sieci pamięci masowej SAN (o fizycznej pojemności 72 TB),
  - liczne akcesoria (torby na notebooki, klawiatury, myszy, biblioteki taśmowe, pamięci).

Wraz z dostawą sprzętu o kluczowym znaczeniu, firma Acer zapewni pomoc zespołu 350 wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy zainstalują sprzęt i będą czuwać nad jego prawidłową pracą we wszystkich miejscach rozgrywek sportowych oraz innych uroczystości.

Walter Deppeler, Acer EMEA President and Chief Marketing Officer, wyjaśnia, wniesienie istotnego wkładu w sprawny przebieg Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012 jest pasjonującym zadaniem dla firmy Acer, ponieważ stale zwiększamy współpracę z klientami biznesowymi. Chcemy pokazać, że nasz sprzęt oraz inżynierowie mogą obsłużyć największe wydarzenie sportowe na świecie oraz zaspokoić zróżnicowane potrzeby klientów związanych z Ruchem Olimpijskim. Bez wątpienia jesteśmy w stanie obsługiwać przedsiębiorstwa i korporacje każdej wielkości.

Gerry Pennell, rzecznik prasowy Komitetu Organizacyjnego LOCO, stwierdza, że realizując projekt pod tak dużą presją i z nieprzesuwalnym terminem wykonania nie polegamy wyłącznie na niezawodnej pracy naszego sprzętu, lecz również na usługach i doświadczeniu naszych partnerów. Firma Acer odgrywa decydującą rolę w zapewnieniu niezawodnego działania infrastruktury komputerowej Igrzysk, od pierwszego włączenia aż do zakończenia Olimpiady.

źródło i zdjęcie: Acer

logo footer