BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Rozpoczęcie montażu Strefy Kibica w Warszawie

W poniedziałek, 14 maja, rozpoczął się montaż warszawskiej Strefy Kibica. To największa strefa spośród wszystkich tworzonych na mistrzostwa Euro 2012, zarówno w Polsce jak i na Ukrainie.

Strefa Kibica w Warszawie, której obszar wynosi 120 000 metrów kwadratowych, znajduje się na pl. Defilad oraz części ul. Marszałkowskiej obok Pałacu Kultury i Nauki, czyli w samym sercu stolicy. Warszawska Strefa Kibica będzie mogła przyjąć ponad 100 tys. osób jednocześnie. Jej stworzenie jest bardzo ważnym elementem przygotowań miasta do Turnieju.

Montaż wszystkich elementów technicznych, z których składać się będzie Strefa, potrwa od 14 maja do 3 czerwca. Strefa będzie funkcjonowała przez 24 dni, czyli przez cały czas trwania mistrzostw - od 8 czerwca do 1 lipca.

Oficjalne otwarcie Strefy nastąpi 7 czerwca w godzinach wieczornych, na dzień przed pierwszym meczem. Strefa Kibica w dni meczowe będzie otwarta w godz. 12.00 - 1.00 w nocy, w dni bez meczów w godz. 12.00 - 23.00. W dniu oficjalnego pożegnania Strefy czyli, 1 lipca zabawa potrwa w godz. 12.00 - 4.00 w nocy. Całkowity demontaż Strefy oraz uporządkowanie jej terenu zakończy się 3 lipca.

Strefa Kibica będzie miejscem, w którym przez cały czas jej funkcjonowania, fani całkowicie bezpłatnie będą mogli spędzić czas, biorąc udział w wielu wydarzeniach przygotowanych przez Warszawę oraz oficjalnych sponsorów UEFA EURO 2012™. Przygotowanych jest tam wiele ciekawych atrakcji, rozrywek i niespodzianek, których różnorodność pozwoli zintegrować kibiców z Polski i z Europy. Będzie można zobaczyć na żywo transmisje meczów, wysłuchać koncertów znanych gwiazd, a także wziąć udział w wielu konkursach i zabawach, również przeznaczonych dla dzieci. W warszawskiej strefie każdy poczuje prawdziwą piłkarską atmosferę!

źródło: www.um.warszawa.pl
zdjęcie: pl.wikipedia.org

logo footer