BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Ogólnopolskie Dni Integracji z przenośną podłogą sportową firmy Kopp

9 i 10 czerwca 2012 roku na krakowskim Rynku Głównym odbędą się 9. Ogólnopolskie Dni Integracji "Zwyciężać Mimo Wszystko" organizowane przez Fundację Anny Dymnej "Mimo Wszystko". Firma Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe już po raz trzeci udostępni organizatorom przenośną podłogę sportową, która zamieni Rynek w arenę zmagań sportowców.

Ogólnopolskie Dni Integracji z przenośną podłogą sportową firmy Kopp to zawody w których niepełnosprawni sportowcy: koszykarze, siatkarze, rugbyści, reprezentanci goal-balla i ampfutbolu będą prezentować swoje umiejętności. Pokazy sportowe rozpoczną się w niedzielę, 10 czerwca o godz. 11:00. Tradycyjnie głównym punktem programu będzie mecz siatkówki - gwiazdy kontra niepełnosprawni sportowcy.

W tym roku ze sportowcami zmierzą się aktorzy serialu Julia emitowanego przez TVN. Drużynę gwiazd reprezentować będzie m.in. Julia Rosnowska. Mecz zostanie zrelacjonowany przez Artura Szulca i Krzysztofa Głombowicza, komentatora sportowego od lat promującego sport osób niepełnosprawnych.

logo footer