BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Otwarcie warszawskiej Strefy Kibica

Na dzień przed ceremonią otwarcia Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012, uruchomiona zostanie warszawska Strefa Kibica.

Dobiegają prace wykończeniowe, ale wszystkie najważniejsze elementy Strefy są już gotowe, powiedziała Prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz Tak więc w czwartek zapraszamy o godz. 17.00 tu na pl. Defilad, gdzie będą nie tylko koncerty, ale także wszystko to co potrzebne go wesołego spędzenia czasu.

Program na wieczór otwarcia warszawskiej Strefy Kibica dostosowany jest do różnych gustów muzycznych. Zaśpiewa Sylwia Grzeszczak, wielbiciele klasyki rock ucieszy zapewne występ Genesis Classic. Z Halinką Mlynkową i Anią Wyszkoni zaśpiewa 10 tenorów z Australii. Na zakończenie wystąpi Taio Cruz znany wśród młodzież, zdobywający właśnie listy przebojów w Anglii. Na największym telebimie w Strefie Kibica będzie można obejrzeć sławne koncerty Queen, Madonny czy Tiny Turner.

W Strefie warto spędzić wiele godzin, bowiem będzie tu obok dobrej muzyki dobrze zjeść i smacznie wypić. Kompleksowe zaplecze gastronomiczne będzie posiadło 82 punkty oraz dwie hale z 40-metrowymi barami sponsorów.

Zależy nam na tym, aby do Strefy Kibica przychodziły całe rodziny, podkreśliła Prezydent Warszawy, dlatego mamy dużo propozycji skierowanych jest do najmłodszych. Warto śledzić program w internecie tego co się będzie działo w strefie codziennie , bo atrakcji szykujemy naprawdę dużo.

Wstęp na imprezę inauguracyjną, a także na wszystkie wydarzenia w warszawskiej Strefie Kibica będzie bezpłatny.

źródło i zdjęcie: www.um.warszawa.pl

logo footer