BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Podłogi poliuretanowe dla obiektów użyteczności publicznej

W ofercie firmy Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe znalazły się estetyczne podłogi poliuretanowe, które swoje zastosowanie najczęściej odnajdują w obiektach użyteczności publicznej oraz w zakładach produkcyjnych.

Podłogi poliuretanowe przeznaczone są przede wszystkim do zamkniętych obiektów takich jak: hale przemysłowe i magazynowe, hurtownie, sklepy, laboratoria, szkoły, szpitale, centra handlowe i innych obiektów użyteczności publicznej.

Nawierzchnia poliuretanowa w wersji uniwersalnej jest idealnie gładka i jednobarwna. Jednak w zależności od przeznaczenia obiektu istnieje wiele opcji wykończeniowych jak np.: dekoracyjne, antypoślizgowe, sportowe. Właściwości tej podłogi sprawiają, że użytkowanie pomieszczeń w nie wyposażonych staje się znacznie przyjemniejsze i łatwiejsze. Największymi zaletami tego rodzaju posadzek są trwałość i niezwykła łatwość utrzymania ich w czystości. Szczególnie zalecane jest stosowanie podłóg poliuretanowych do nawierzchni sklepowych w centrach handlowych, szkołach, szpitalach itp. obiektach.

Posadzki poliuretanowe, które wykonuje firma Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle, spełniają wszystkie normy higieniczne, wykazują dużą odporność na nacisk, ścieranie, chemikalia, są wodoszczelne i nie ulegają zniszczeniu przez środki chemiczne. Charakteryzują się również wysokimi walorami estetycznymi.

W większości przypadków podłoga poliuretanowa jest praktycznie niezniszczalna, raz zamontowana powinna służyć przez wiele lat. Renowacja tego typu nawierzchni polega najczęściej na wycięciu uszkodzonego lub pękniętego kawałka i zalania w tym miejscu nowej masy. Cena posadzki jest bardzo korzystna biorąc pod uwagę jej relacje do jakości i długotrwałości wykorzystania. Podłogę poliuretanową po wielu latach użytkowania można przykryć np. deskami podłogowymi, płytkami bądź wykładziną dywanową.

Posadzki poliuretanowe mogą być alternatywą dla zwykłej podłogi betonowej, tradycyjnej przemysłowej, płytek ceramicznych oraz wykładzin. Można je zastosować we wszystkich typach pomieszczeń przemysłowych, magazynowych, w pomieszczeniach handlowych i biurowych, w obiektach mających kontakt z wodą i wilgocią, w obiektach medycznych, SPA i sportowych, szkołach oraz parkingach.

logo footer