BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Nowy traktor ogrodowy Estate Master w ofercie firmy STIGA

Nowoczesny traktor ogrodowy Estate Master to nowość w ofercie firmy STIGA. Jego niezwykle pojemny kosz na ściętą trawę oraz wydajny silnik pozwalają na profesjonalną pielęgnację trawnika, a wielozadaniowy system akcesoriów sprawdza się o każdej porze roku.

Traktor Estate Master łączy w sobie dużą moc silnika Briggs & Stratton (typ Power Built 3130 AVS) z optymalnym, kompaktowym rozmiarem maszyny. W zależności od modelu urządzenie wyposażone jest w manualną lub hydrostatyczną skrzynię biegów.

Wartą uwagi cechą tej maszyny są dwa noże agregatu koszącego, co w tej klasie traktorów ogrodowych jest rzadkością. Estate Master ma duży, 240 litrowy kosz na trawę, która gromadzona jest z wyjątkową dokładnością dzięki zintegrowanemu systemowi zbierania. Każda maszyna ma także system mulczujący, który pozwala na koszenie trawy bez konieczności jej późniejszego zbierania.

Agregat tnący traktora Estate Master wyposażono w szybko-złączki, które po skończonej pracy pozwalają w bezpieczny i sprawny sposób umyć go strumieniem wody. Na komfort pracy wpływa także przednie oświetlenie maszyny (przydatne np. podczas odśnieżania) i elektromagnetyczne sprzęgło pozwalające na pełną kontrolę nad załączaniem noży.

Zestaw akcesoriów opcjonalnych do traktora ogrodowego Estate Master sprawdza się przez cały rok. Oprócz zawartego w standardowym wyposażeniu agregatu koszącego wykorzystywanego w porze letniej, urządzenie może mieć napełniany wodą walec do wiosennego wyrównania trawnika czy przydatny zimą pług śnieżny.

Polecane akcesoria: wielozadaniowa, pojemna przyczepka przeznaczona do ciężarów nieprzekraczających 100 kg; wytrzymały pokrowiec chroniący traktor przed opadami; rozsiewacz nawozów o pojemności 30l; walec (napełniany wodą) do wyrównywania trawnika i pług śnieżny z płozami.

źródło i zdjęcie: STIGA

logo footer