BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

XII konferencja "Baseny Polskie" w Uniejowie pod patronatem IBiSS'a

W dniach 18-19 października 2012 roku odbędzie się w Uniejowie XII konferencja "Baseny Polskie". IBiSS objął patronat nad tym wydarzeniem.

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w dwunastej edycji konferencji "Baseny Polskie" organizowanej we współpracy z Urzędem Miasta Uniejów oraz Kompleksem Termalno-Basenowym w Uniejowie.

Celem konferencji jest zapoznanie uczestników z aktualną sytuacją w obszarze projektowania, budowania, modernizowania i zarządzania krytymi pływalniami. Potrzeba wymiany doświadczeń w zakresie zastosowań nowych technologii, produktów oraz usług niezbędnych do skutecznego zarządzania obiektami basenowymi, wynika z intensywnego rozwoju tego sektora obiektów sportowych w ostatnich latach.

Uczestnicy XII konferencji "Baseny Polskie" zakwaterowani zostaną w Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich - obiekcie niezwykłym pod względem architektonicznym i historycznym, położonym w otoczeniu malowniczego parku w bezpośrednim sąsiedztwie Kompleksu Termalno-Basenowego. Obrady konferencji w Sali Rycerskiej w cichej i niepowtarzalnej atmosferze średniowiecznych murów, stworzą niezapomnianą oprawę tradycyjnego spotkania przedstawicieli środowiska basenowego. Dzięki uprzejmości gospodarzy uczestnicy będą mogli skorzysta z usług Kompleksu Termalno-Basenowego oraz zapoznania się z obiektem od strony technicznej.

XII konferencja "Baseny Polskie" w Uniejowie, której patronem jest między innymi IBiSS, odbędzie się w dniach 18-19 października 2012 roku w Uniejowie, w Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich. Rozpoczęcie o godzinie 10:00.

źródło: www.prb-consulting.pl
zdjęcie: www.uniejow.pl

logo footer