BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Finał Mistrzostw Polski w piłce nożnej plażowej z firmą Bolix

Podczas tegorocznego lata odbył się finał Mistrzostw Polski w piłce nożnej plażowej. Sukces wydarzenia to efekt zaangażowania organizatorów, piłkarzy i kibiców, ale też wsparcia partnerów i sponsorów. Jednym z nich była firma Bolix.

Zwycięzcą sierpniowego finału turnieju Beach Soccer został klub Grembach Łódź. Drużyna prowadzona przez Jarosława Jagielskiego i Jacka Ziobera pokonała na słonecznych plażach Ustki Hurtap Mat Łęczyca aż 6:1, broniąc tym samym tytułu mistrzowskiego z ubiegłego roku. Wspierany przez firmę Bolix Grembach Łódź należy do PZPN Polish Football Association. To zespół z tradycjami sięgającymi 1979 roku.

Sama dyscyplina zyskuje coraz większą popularność dopiero od kilku lat - ale nie tylko na piaskach turystycznych kurortów. W kolejnych miastach pojawia się bowiem coraz więcej różnorodnych turniejów, które na stałe wpisują się w ich kalendarium wydarzeń. Beach Soccer to sposób na spędzenie wolnego czasu zarówno dla aktywnych sportowców, jak i kibiców. Ponadto znakomicie wpisuje się w wakacyjną atmosferę.

Należy jednak pamiętać, że organizacja takiej imprezy wymaga zaangażowania ludzi i środków. Zespoły potrzebują wsparcia przez cały sezon, a atrakcyjność finałów zależy również od stworzenia przyciągającej fanów oprawy.

Prowadzenie drużyny w niełatwych warunkach rynkowych wymaga łączenia elementów zabawy, rywalizacji sportowej i przedsięwzięć o charakterze komercyjnym, podkreśla Marek Zając z firmy Bolix, producenta materiałów budowlanych angażującego się od lat w inicjatywy o charakterze sportowym Kolejny już rok współpracy z Grembach Łódź został uwieńczony sukcesem, co dowodzi słuszności dokonanego przez nas wyboru partnera.

Istotne jest przy tym, by głównym wyznacznikiem takiej współpracy pozostał "sportowy duch walki". Kolejne inicjatywy sportowych imprez to doskonały sposób na propagowanie ciekawych dyscyplin i aktywnych form spędzania czasu, a dla wielu osób - po prostu dobra zabawa.

źródło i zdjęcie: Bolix

logo footer