BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Stadion lekkoatletyczny w Radomiu jest już gotowy

Stadion lekkoatletyczny w Radomiu jest już gotowy. Co najmniej kilkanaście lat czekali na ten dzień radomscy lekkoatleci i mieszkańcy miasta. Koszt obiektu to 22 mln 350 tys. zł.

Prezydent Andrzej Kosztowniak podkreśla, że ta inwestycja jest dla Radomia bardzo istotna i dawno oczekiwana. Ten obiekt nie powstałby, gdyby nie determinacja i konsekwentne dążenie do celu naszych lekkoatletów. To w dużej mierze dzięki ich zaangażowaniu stadion zostanie wybudowany, mówi prezydent Andrzej Kosztowniak.

Stadion obejmuje arenę lekkoatletyczno-piłkarską z trybunami. Pod trybunami są szatnie, gabinety odnowy biologicznej, pomieszczenia socjalne, pokoje antydopingowe. Arena lekkoatletyczna dostosowana jest do rozgrywania mistrzostw Polski, natomiast stadion spełnia wymogi niezbędne do rozgrywania meczów w I lidze. Obiekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Koszt stadionu lekkoatletycznego w Radomiu to 22 mln 350 tys. zł. Budowa trwała od września 2010 roku. Wykonawcą prac budowlanych jest konsorcjum firm RosaBud – Romines.

źródło i zdjęcie: www.radom.pl

logo footer