BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Marka Meble Wójcik sponsorem tytularnym elbląskich szczypiornistów

Marka Meble Wójcik z Elbląga od lat jest zaangażowana w szereg różnych inicjatyw lokalnych i regionalnych. Teraz została także sponsorem tytularnym elbląskiej drużyny piłki ręcznej, która od nowego sezonu będzie się nazywała KS Meble Wójcik Elbląg.

30 sierpnia 2012 r. odbyła się uroczysta prezentacja nowego składu drużyny, planów i celów. Plany elbląskiego klubu zakładają walkę o miejsce w ścisłej czołówce I ligi. Marka Meble Wójcik była już wcześniej związana z elbląskim klubem, a od sezonu 2012/2013 postanowiła jeszcze mocniej zaangażować się w rozwój tego sportu.

Od lat zarówno obserwujemy poczynania elbląskich piłkarzy ręcznych, jak i kibicujemy im i wspieramy ich jako firma. Decyzja o zostaniu sponsorem tytularnym Klubu Sportowego Meble Wójcik Elbląg była podyktowana bardzo dużym potencjałem, jaki widzimy w naszych szczypiornistach, chęcią kultywowania i rozwoju tradycji sportowych w Elblągu oraz zamiłowaniem do tego sportu. Wierzymy, że KS Meble Wójcik Elbląg w najbliższych latach awansuje do ekstraklasy, przynosząc całemu miastu i okolicom wiele powodów do radości!
, powiedział Piotr Wójcik, Wice-Prezes ds. Sprzedaży i Marketingu w Wójcik Fabryka Mebli.

Meble Wójcik, jako marka pochodząca z Elbląga, wspiera lokalne inicjatywy. Od 2007 r. jest sponsorem teamu wyścigowego Meble Wójcik Racing Team, który bierze udział w wyścigach z serii Clio Cup Bohemia. Marka wspiera także Elbląską Orkiestrę Kameralną, której muzycy w znaczącej części rozpoczynali edukację muzyczną w lokalnych szkołach. Meble Wójcik wspierają także Coolturalną Starówke, czyli cykl imprez organizowanych w Elblągu w okresie wakacyjnym: koncerty, happeningi, wystawy. Marka angażuje się także w różne akcje charytatywne - wspiera lokalne domy dziecka i szkoły, a także pomaga w akcjach ogólnopolskich, m.in. akcja "Meble dla Powodzian".

źródło i zdjęcie: Biuro prasowe Meble Wójcik

logo footer